+420 702 144 113

info@svcodry.cz, ekonom@svcodry.cz

Komenského 517/2, 742 35 Odry

www.facebook.com/odrysvc

Novinky

30.04.2021 ​SVČ Odry bude v pondělí 3.5. a 17.5. zavřeno.

​SVČ Odry bude v pondělí 3.5. (pravděpodobně i 17.5.) z technických důvodů zavřeno. Děkujeme za pochopení.

23.04.2021 SVČ Odry bude v pondělí 26.4. z technických důvodů zavřeno.

SVČ Odry bude v pondělí 26.4. z technických důvodů zavřeno. Děkujeme za pochopení.

13.04.2021 SVČ Odry bude v úterý 13.4. z technických důvodů uzavřeno.

SVČ Odry bude v úterý 13.4. z technických důvodů uzavřeno. Děkujeme za pochopení.

9. Výzva MAS Regionu Poodří OP ZAM


Tábory jsou realizovány za finanční podpory EU v rámci realizace projektu - Letní příměstské tábory pro SVČ Odry,reg. číslo CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0015516.
 
9. Výzva MAS Regionu Poodří OP ZAM
- Podpora prorodinných opatření

Jedná se o projekt - Letní příměstské tábory pro SVČ Odry. Celkem bude realizováno 12 letních příměstských táborů v letech 2020 až 2022. Tábory jsou určeny pro děti do 15 let věku. Každý tábor je zaměřený s jinou tématikou.

Letní příměstský tábor – „Lego tábor“.
Tábor je zaměřen spíše na děti mladšího věku. Jeho aktivity budou zaměřeny na rozvíjení drobné motoriky, logického myšlení, trpělivosti, tvořivosti a vytrvalosti jeho účastníků. U dětí se hrou s legem rozvíjí také zručnost, myšlení, kreativita a spolupráce. Součástí tábora budou i hry, relaxační aktivity, protahovací hry, hry na uvolnění, seznámení atd.
 
Letní příměstský tábor – „Herní tábor“.
Tábor je zaměřen na rozvíjení strategického a logického myšlení pomocí společenských a strategických her. Dále se také zaměřuje na rozvoj pohybových schopností – obratnosti, přesnosti, rychlosti, zdatnosti, pružnosti a vytrvalosti formou her s pistolemi NERF, vodními pistolemi, „rytířským“ (LAARP – dřevěné obalené měkčícím materiálem) vybavením, míčových a jiných pohybových her a aktivit.
 
Letní příměstský tábor – „Integrovaný záchranný systém“ – záchranářský.
Hlavním cílem tábora je prohlubování a zdokonalování první pomoci všech dětských věkových kategorií. Účastníci se naučí nácvik první pomoci v různých rizikových situacích, které mohou nastat kdykoliv a kdekoliv (na vodě, v lese, na dopravní komunikaci atd.). Do této aktivity budou začleněny složky záchranného integrovaného systému. Děti budou zastávat různé role (zachránce, tonoucí, účastník dopravní nehody, pohřešovaný, plavčík atd.).
 
Letní příměstský tábor – „Poznej florbal“.
Florbal je vzrušující týmový sport založený na rychlosti, technické zdatnosti, disciplíně a dobré mysli. Mezi četné přínosy patří zlepšování koordinace, obratnosti a síly, ale také rozvoj týmové spolupráce, sebevědomí a života v kolektivu. Děti se spolu učí zodpovědnosti, důvěře, spolupráci, týmovému duchu, fair play, atp. Dojde k rozvoji jejich fyzické i psychické zdatnosti.